Rekrutacja na bezpłatne indywidualne zajęcia Integracji Sensorycznej dla dzieci w wieku 3-6 lat.

31 lipca 2020

Rekrutacja na bezpłatne indywidualne zajęcia Integracji Sensorycznej dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Dzielnicy Włochy,

Miło nam poinformować, iż projekt ,,Aktywni Mieszkańcy Dzielnicy Włochy” – uzyskał dofinansowanie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Projekt zakłada m. in. wsparcie rodzin dzieci dla dzieci do terapii integracji sensorycznej.

W związku z powyższym zaczynamy rekrutację na bezpłatne indywidualne zajęcia Integracji Sensorycznej dla dzieci w wieku 3-6 lat. 

Liczba spotkań w terapii przewidziana na 1 uczestnika to 15 (1 spotkanie 50 minut). Realizacja zajęć planowana jest od lipca do grudnia 2020r. Rekrutacja ciągła do wyczerpania puli miejsc.

Terapia integracji sensorycznej (SI) ma na celu nauczenie dziecka adekwatnego reagowania na bodźce dopływające do niego zarówno ze świata zewnętrznego, jak i z ciała. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom dziecko może poprawić sprawność motoryczną, koordynację ruchów, uwagę i koncentrację czy samoświadomość, a także funkcjonowanie społeczne i emocjonalne. Zajęcia z zakresu terapii integracji sensorycznej są szczególnie kierowane do dzieci przejawiających trudności w pisaniu i rysowaniu, szybko się meczących, szczególnie przy wykonywaniu precyzyjnych zadań.

Chętnych prosimy o zapoznanie się z zasadami przyjęcia na zajęcia terapeutyczne (załączniki poniżej).

Wniosek o przyjęcie na zajęcia terapeutyczne należy złożyć do Pani Katarzyny Siedleckiej, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Kontakt

  • mail: wmdw@wp.pl
  • 535 978 917 w godz. 17.00-19.00 pon. – pt.

https://p419.edu.pl/wp-content/uploads/2020/07/SI-proj-FIO-ogłoszenie.odt

https://p419.edu.pl/wp-content/uploads/2020/07/SI-proj-FIO-kwestionariusz.odt

https://p419.edu.pl/wp-content/uploads/2020/07/SI-proj-FIO-regulamin.odt

Zapraszamy!!!

Dnia adaptacyjne dla dzieci 3 – letnich przyjętych do Przedszkola nr 419 na rok 2020/21Stawka żywieniowa od 1 września 2020
Skip to content