Piknik rodzinny

24 maja 2015

Drodzy Rodzice,
już 30 maja odbędzie się nasz przedszkolny piknik. W związku z tym potrzebujemy rodziców chętnych do pomocy przy organizacji m.in:
– do sprzedawania na kiermaszu domowych ciast
– do malowania buziek naszym pociechom
– pomoc rano od g.9-ej w przygotowaniu do pikniku i porządkowaniu po pikniku.
– prosimy również o przyniesienie przez każdą grupę dwóch sałatek i zdrowych przekąsek (umytych, pokrojonych owoców świeżych i suszonych oraz warzyw)
– Tatusiowie chętni do grillowania kiełbasek poszukiwani!
Jeśli ktoś z Państwa dysponuje dużym grillem i mógłby pożyczyć na czas pikniku to prosimy o jak najszybszą informację do pani Dyrektor.
W trakcie pikniku będzie prowadzony kiermasz ciast oraz kiermasz prac dzieci. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup koszulek reprezentacyjnych z logo naszego przedszkola, dlatego zachęcamy, mamy, babcie, ciocie, tatusiów, wujków, dziadków do upieczenia ciast.
Prosimy aby osoby gotowe do pomocy nie zwlekały i zgłaszały się bądź do Wychowawczyń grup bądź mailowo do pani Doroty Ossowskiej na adres dorota@ossowski.pl (proszę w mailu podać imię i nazwisko dziecka, grupę oraz co Państwo przyniosą lub w czym mogą Państwo pomóc). Na tablicach ogłoszeń przy salach zawisną od jutra tabelki można się tam wpisać, komu wygodniej w ten sposób.

Dużym i małym proponujemy wygodne stroje, aby móc wziąć udział w konkursach i zawodach sportowych. Rodziców zachęcamy do czynnego udziału w przygotowaniach a potem w zabawach podczas pikniku.

Parking przedszkolny ze względu na bezpieczeństwo dzieci będzie tego dnia niedostępny, prosimy więc o przybycie pieszo lub komunikacją miejską, ewentualnie zaparkowanie w okolicy.

Plan pikniku:
9:00 przygotowania do pikniku
10:00 rozpoczęcie pikniku
10:30 przedstawienie rodzice dzieciom pt. Magiczne przedstawienie”
11:00 zabawy sportowe i inne atrakcje dla małych i dużych
12:00 poczęstunek
12:30 mecz piłki nożnej dzieci kontra rodzice
13:00 zakończenie pikniku

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na piknik 30 maja 2015 o godzinie 10:00.
Liczymy na Państwa pomoc i aktywny udział.
Rada Rodziców Przedszkola 419

Warsztat dla RodzicówInformacja dla rodziców dzieci nowoprzyjętych na rok 2015/2016
Skip to content