Grupy

 • ul. Ryżowa 17

 • Grupa I 3-latki

  Nauczycielki: Pani Asia, Pani Agnieszka, pomoc nauczyciela Pani Beata

  Jesteśmy najmłodszymi dziećmi w naszym przedszkolu, mamy dopiero 3 lata, zaczynamy właśnie trudny okres adaptacji. Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczaimy się do przedszkola i będziemy się tu dobrze bawić, śpiewać i tańczyć. Jesteśmy ciekawi świata, lubimy bajki , opowieści i teatrzyki oraz zabawę na świeżym powietrzu. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Chętnie uczymy się wierszy, rymowanek i piosenek podpartych ruchem i tańcem. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Jesteśmy żywiołowi a każde z nas jest indywidualne, niepowtarzalne. Mimo, iż różnimy się od siebie to tworzymy fajny i zgrany zespół. Lubimy wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie. Staramy się być samodzielni, chociaż nie zawsze nam to wychodzi. Po dniu wypełnionym aktywnością odpoczywamy, słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek terapeutycznych.

 • Grupa II 3-latki

  Nauczycielki: Pani Monika, Pani Ela - pomoc nauczyciela

  To My! Grupa II

  Mamy dopiero 3 lata, właśnie zaczęliśmy uczęszczać do przedszkola ale już się nam podoba. Dobrze się tu czujemy a czas nam szybko płynie na zabawach, tańcach, śpiewie i przeróżnych aktywnościach. Jesteśmy ciekawi świata, lubimy bajki , opowieści i teatrzyki oraz zabawę na świeżym powietrzu. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy. Uczymy się, jak być dobrymi dla innych, jak radzić sobie z emocjami, a wszelkie spory staramy się rozwiązywać na zasadzie kompromisu. Nasze Panie wspierają nasz wszechstronny rozwój stosując m.in. metody aktywizujące i integrujące grupę. Mimo, iż różnimy się od siebie to tworzymy fajny i zgrany zespół.

   

 • Grupa III4-latki

  Nauczycielki: Pani Marta

  W naszej grupie każdy przedszkolak jest ważny i wyjątkowy, zaś każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą. Tu edukacja łączy się z zabawą, a dzieci, w atrakcyjny sposób, zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Dzięki koleżeńskim postawom, przedszkolaki są dla siebie miłe, życzliwe i chętnie pomagają innym w potrzebie. Zawsze po codziennej, intensywnej zabawie i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem, Pani Marta, bierze do rąk książkę i przenosi nas do krainy bajek, baśni i opowiadań.

   

   

   

   

 • Grupa IV 4-latki

  Nauczycielki: Pani Iza i Pani Julia

  Witajcie Wszyscy !! To my- grupa IV.

    Nasza grupa liczy 26 dzieci.  Nie jesteśmy już tacy mali, z nas są już niezłe zuchy- w końcu mamy po cztery lata.  Jesteśmy grupą bardzo aktywną, lubimy zabawy ruchowe, zabawy na świeżym powietrzu. Jesteśmy ciekawi świata a przedszkole nam pomaga w tym, aby go poznać. Będziemy uczyć się razem bawić i pracować, co wcale nie jest takie łatwe. Interesujemy się wszystkim co nas otacza, Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie ale lubimy też przeróżne zajęcia, które organizują nam nasze Panie. Tu, w przedszkolu uczymy się  uważnie słuchać , malować , rysować, lepić z plasteliny, liczyć i wielu innych rzeczy.

   

   

 • Grupa V 5-latki

  Nauczycielki: Pani Natalia i Pani Agnieszka, Pani Justyna - współorganizujący kształcenie

  Do naszej grupy uczęszczają dzieci 5-letnie.  Dzieci uczęszczają do przedszkola już trzeci rok, więc chętnie nawiązują przyjaźnie. Są koleżeńskie i otwarte na nowych kolegów, którzy niedawno dołączyli do grupy. Grupa V bardzo lubi różne gry i zabawy ruchowe organizowane w przedszkolu, jak i na placu zabaw. Chłopcy są mistrzami konstrukcji z różnorakich klocków, uwielbiają grać w piłkę nożną. Dziewczyny doskonalą swoje kreatywne prace plastyczne. Dzieci z chęcią uczą się nowych wierszyków i piosenek. Są otwarte i ciekawe świata, który poznają poprzez zabawy dydaktyczne, tematyczne, konstrukcyjno-manipulacyjne. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają swoją wiedzę, rozwijają swoje umiejętności, przed nimi bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb.   Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

   

 • Grupa VI 6-latki

  Nauczycielki: Pani Patrycja, Pani Paulina

  Mamy już 6 lat i bardzo lubimy przychodzić do naszego przedszkola. Nawiązaliśmy miedzy sobą przyjaźnie i lubimy spędzać razem czas, który upływa nam na nauce i zabawie. Jesteśmy ciekawi świata i zadajemy dużo pytań. Interesujemy się wszystkim co nas otacza. Lubimy przeróżne doświadczenia i eksperymenty oraz zabawy na świeżym powietrzu na naszym placu przedszkolnym. W sali z chęcią tworzymy konstrukcje z różnych klocków, ilustrujemy wymyślone przez nas historie, tworząc książki obrazkowe oraz doskonalimy precyzję naszych dłoni, dzięki zabawom manipulacyjnym. Bardzo lubimy, jak nasze Panie czytają nam codziennie przeróżne bajki i książeczki.  Zawsze chętnie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju zajęciach dydaktycznych.  Codziennie uczymy się wielu nowych rzeczy, gdyż już niedługo opuścimy mury przedszkola i rozpoczniemy naukę w szkole. Poznajemy litery i cyfry, próbujemy czytać i liczyć, eksperymentujemy i doświadczamy, bo to najlepszy sposób na poznawanie świata. Pogłębiamy naszą wiedzę dzięki pomocy Pani Paliny i Pani Patrycji, oraz własnej ciekawości i dociekliwości. Lubimy nasze przedszkole, bo to miejsce dla nas bardzo przyjazne.

   

   

   

 • ul. Ryżowa 12

 • Grupa I 6-latki

  Nauczycielki: Pani Małgosia

  Jesteśmy sześciolatkami. W naszej grupie uczymy się bawiąc i bawimy ucząc. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie i otaczającego nas świata oraz dostrzeżenia innych ludzi wokół nas. Dużo czasu spędzamy na wspólnej nauce i zabawie. Podczas zajęć z łatwością przyswajamy wiedzę przekazywaną nam przez nasze nauczycielki. Uwielbiamy ciekawe zajęcia, harce na placu zabaw i spacery. Chętnie przychodzimy do przedszkola, bo wiemy że będziemy aktywnie spędzać czas. Po ciężkiej pracy relaksujemy się słuchając muzyki, a także czytanych przez Panie książek. Wiemy, że jesteśmy pod dobrą opieką i możemy czuć się bezpieczni z dala od naszych rodziców.

   

   

 • Grupa II 5-latki

  Nauczycielki: Pani Edyta, Pani Lidka, Pani Iza - nauczyciel współorganizujący kształcenie

  Mamy już 5 lat i w przedszkolu czujemy się bezpiecznie i swobodnie, jak w drugim domu. Każdego dnia w grupie łączymy zabawę z edukacją, dzięki czemu nigdy się nie nudzimy. Uczymy się, jak być samodzielni, pomysłowi i twórczy oraz koleżeńscy. Po zajęciach i zabawie relaksujemy się słuchając muzyki lub bajek. Dużo radości sprawiają nam wszelkie zajęcia dodatkowe, w których chętnie uczestniczymy. W zdobywaniu nowych umiejętności pomaga nam Pani Edyta i ani Ldka.”

   

 • Grupa III 5-latki

  Nauczycielki: Pani Renata

  Jesteśmy zgraną grupą i pomagamy sobie nawzajem. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy. Uczymy się, jak być dobrymi dla innych, jak radzić sobie z emocjami, a wszelkie spory staramy się rozwiązywać na zasadzie kompromisu. Nasze Panie wspierają nasz wszechstronny rozwój stosując m.in. metody aktywizujące i integrujące grupę, zabawy z elementem dramy, a także bajkoterapię. Uwielbiamy wspólnie spędzać czas na zabawie i nauce.

 • Grupa IV 5-latki

  Nauczycielki: Pani Agata, Pani Marzena

  Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Uwielbiamy eksperymenty i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Mamy mnóstwo zapału do zabawy i nauki. Dużo radości sprawia nam poznawanie kolejnych przygód naszych ulubionych bohaterów ze świata literatury. Czerpiemy przyjemność ze spacerów i zabaw w ogrodzie przedszkolnym. Dbamy o to, aby atmosfera w naszej grupie była przyjazna i rodzinna oraz aby każdy czuł się u nas jak w domu.

Skip to content